Тривалість програми
Інструкції з експлуатаціїІнструкції з експлуатації
ІНДУКЦІЙНА ВАРИЛЬНА ПОВЕРХНЯ
HI2632FBG
HI2641FBG
HI2642FBG
HI2642FMG
HI2643FBG
HI2643FMG
HI2841FBG
HI2842FBG
У цьому посібнику користувача міститься інформація щодо встановлення й безпечного користування приладом.
Використовувані піктограми
У цьому посібнику використовуються вказані нижче позначки, які мають відповідні значення:
Інформація, порада, підказка або рекомендація
Попередження: небезпека
Попередження: ризик ураження електричним струмом
Попередження: ризик обпектися гарячою поверхнею
Попередження – ризик виникнення пожежі
Уважно прочитайте інструкції. Це важливо.
Безпека
Загальні
Компанія-виробник не несе відповідальності за будь-яку шкоду, що стала наслідком нехтування інструкціями з безпеки та відповідними попередженнями.
Гарантія не покриває пошкодження, спричинені неправильними під’єднанням, монтажем або експлуатацією.
-
Цей прилад можна використовувати дітям віком від 8 років, а також особам з обмеженими фізичними, тактильними або розумовими здібностями чи з нестачею досвіду та знань, якщо вони перебувають під наглядом або отримали вказівки стосовно безпечного використання приладу та розуміють пов’язану з цим небезпеку.
-
Сам прилад та його деталі, що розташовані в зоні доступності для користувача, протягом роботи нагріваються. Не торкайтеся розігрітих деталей. Не давайте дітям молодше 8 років наближатися до приладу, якщо неможливо гарантувати неперервний нагляд за ними.
Не дозволяйте дітям гратися з приладом. Чищення приладу й догляд за ним не слід доручати дітям без нагляду.
-
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Є ризик виникнення пожежі: Зберігати речі на варильних поверхнях забороняється.
-
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: приготування на варильній панелі страв, що містять жири або олію, без відповідного нагляду може призвести до небезпеки виникнення пожежі.
-
УВАГА! Слід спостерігати за процесом приготування. За процесом приготування страв, які готуються швидко, слід спостерігати безперервно.
НІКОЛИ не гасіть вогонь водою. Замість цього слід вимкнути прилад і накрити джерело загоряння, наприклад кришкою або протипожежною ковдрою.
Якщо прилад дозволено розміщувати над шухлядою без проміжного перекриття (див. інструкції з установлення), не розміщуйте в цій шухляді легкозаймисті предмети та (або) матеріали. Слідкуйте за тим, щоб між нижньою стінкою варильної поверхні та вмістом шухляди лишалося достатньо вільного місця (не менше ніж кілька сантиметрів).
Завжди забезпечуйте належну вентиляцію!
Варильна поверхня призначена виключно для приготування їжі.
Прилад призначений лише для побутового використання.
Пристрій не призначено для обігріву приміщень.
Заборонено накривати прилад тканиною або аналогічним покриттям. Якщо прилад ще не встиг охолонути або його не вимкнено, це може призвести до пожежі.
Заборонено використовувати прилад в якості робочої поверхні. У цьому разі ви можете випадково увімкнути поверхню або розташувати сторонні предмети на приладі, що не встиг охолонути. Це може призвести до розплавлення, нагрівання чи загоряння зазначених предметів.
Цей прилад не розраховано на експлуатацію разом із зовнішнім таймером або окремою системою дистанційного керування.
Ніколи не використовуйте пароочисник для очищення приладу. Очищайте прилад лише після вимкнення. Пара з пароочисника може дістатися електропровідних частин і викликати коротке замикання.
Керамічна верхня частина поверхні досить міцна, проте вона має певну границю міцності. Наприклад, падіння баночки зі спеціями чи гострого інструмента може призвести до пошкодження керамічної частини.
Якщо ви вирішили припинити користування приладом через несправність, рекомендуємо відрізати кабель після виймання штепселя з розетки. Відвезіть прилад до точки утилізації, призначеної вашим муніципалітетом.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Якщо на поверхні з’явилися тріщини, вимкніть прилад задля уникнення ураження електричним струмом.
Склокерамічна поверхня пошкоджена
-
Негайно вимкніть усі конфорки та всі електронагрівальні елементи й від’єднайте прилад від джерела живлення.
-
Не торкайтеся поверхні приладу.
-
Не користуйтеся приладом.
Конфорки нагріваються під час використання і залишаються гарячими ще деякий час після цього. Не підпускайте маленьких дітей до конфорки під час приготування їжі та одразу після цього.
Експлуатація індукційної поверхні
-
Не кладіть на варильну поверхню металеві предмети, як-от ножі, виделки, ложки та кришки, адже вони можуть нагріватися.
-
Якщо прибрати посуд із варильної поверхні, процес приготування автоматично припиниться. Не забувайте вимикати конфорку або варильну поверхню вручну, щоб уникнути випадкового ввімкнення приладу.
-
Під час використання індукційної варильної поверхні тримайте предмети, чутливі до магнітних полів (кредитні й інші банківські картки, диски, годинники тощо) подалі від неї. Особам з електрокардіостимуляторами рекомендуємо порадитися з кардіологом, перш ніж користуватися варильною поверхнею.
-
Заборонено використовувати алюмінієву фольгу для приготування, а також ставити продукти на варильну поверхню в упаковці з алюмінію. Алюміній може розплавитися й пошкодити ваш пристрій без можливості відновлення.
Безпечна експлуатація
-
Не зберігайте речі, які можуть становити інтерес для дітей, в кухонній шафі, що розміщується над варильною поверхнею або позаду неї.
-
Заборонено нагрівати закриті банки на варильній поверхні. Суттєве зростання тиску всередині банки призведе до її вибуху. При цьому ви можете отримати травми та (або) опіки.
-
Заборонено використовувати прилад, якщо температура навколишнього середовища менше 5 °C.
-
Не встановлюйте й не експлуатуйте прилад поза приміщенням.
-
При першому увімкненні варильної поверхні може відчуватися специфічний запах. Це цілком нормальне явище. За належної вентиляції кухні запах незабаром зникне.
-
Суворо заборонено знімати корпус приладу.
-
Якщо прибрати посуд із варильної поверхні, процес приготування автоматично припиниться. Не забувайте вимикати конфорку або варильну поверхню вручну, щоб уникнути випадкового ввімкнення приладу.
-
Після використання не покладайтеся на детектор посуду, а вимкніть варильну поверхню за допомогою відповідного елемента керування.
-
Пам’ятайте: якщо варильна поверхня використовується в режимі високої потужності, час нагрівання дуже скорочується. Не залишайте варильну поверхню без нагляду, якщо для індукційних конфорок установлено режим високої потужності.
Індукційні конфорки з контролем температури
-
Варильну поверхню оснащено вентилятором, який охолоджує електронні компоненти під час готування їжі. Вентилятор може працювати певний час навіть після завершення процесу готування.
-
Індукційну варильну поверхню також оснащено захистом від надмірного нагрівання, який захищає електронні компоненти від пошкодження. Є кілька методів такого захисту. Якщо температура конфорки значно збільшиться, потужність нагрівання автоматично зменшиться. Якщо цього не достатньо, потужність нагрівання конфорки й далі зменшуватиметься, поки захисні механізми не вимкнуть її повністю. Коли варильна поверхня охолоне, можна знову користуватися всіма її рівнями потужності.
Обмежувач часу приготування
Якщо конфорка увімкнена на надзвичайно довгий час, вона вимикається автоматично.
Залежно від вибраного режиму тривалість приготування їжі обмежуватиметься таким чином:
|
Конфорки автоматично вимикаються за: |
---|---|
1 і 2 |
6 годин |
3 та 4 |
5 годин |
5 |
4 години |
6, 7 і 8 |
1,5 години |
Обмежувач тривалості приготування їжі вимикає конфорки, якщо вичерпано час, наведений у таблиці.
Тривалість програми |
Після цього конфорка автоматично перемикається на налаштування 9: |
---|---|
Підсилення |
5 хвилин |
Таймери, пов’язані з конфорками, мають пріоритет над обмежувачем тривалості приготування.
Обмеження потужності
Варильна поверхня оснащена обмежувачем потужності. Якщо загальна потужність робочих конфорок перевищує максимальну доступну потужність споживання, потужність автоматично зменшується. Спочатку блимає дисплей конфорки, потужність якої зменшується; потім рівень автоматично знижується до найвищої доступної потужності споживання.
Ваша індукційна плита
Шановний покупцю!
Раді вітати вас у нашій родині ASKO!
Ми пишаємося своєю технікою. Сподіваємося, цей прилад буде вашою надійною допомогою впродовж багатьох років.
Перед використанням прочитайте інструкцію з експлуатації. У ній містяться загальні рекомендації, інформація про можливі налаштування, а також поради щодо ефективного догляду за приладом.
Цей посібник також використовуватимуть для довідки спеціалісти з технічного обслуговування. Тому помістіть ідентифікаційну картку приладу в призначеному для неї місці — на зворотному боці посібника. Ідентифікаційна картка приладу містить усю інформацію, яка знадобиться спеціалісту з технічного обслуговування, щоб належним чином задовольнити ваші потреби та відповісти на ваші запитання.
Остання версія посібника з експлуатації доступна на нашому сайті.
Насолоджуйтеся приготуванням їжі!
Опис
Оскільки прилади, для яких складена ця інструкція, можуть відрізнятись обладнанням, деякі описані функції або приладдя можуть бути відсутніми у вашому приладі.
-
Конфорка Ø 250 мм / 2,3 кВт (потужність 3,0 кВт)
-
Конфорки Bridge Induction 190 x 210 мм / 2,1 кВт (потужність 3,0 кВт)
-
Конфорка Ø 210 мм / 2,3 кВт (потужність 3,0 кВт) / зона для функції «доведення до кипіння»
-
Конфорка Ø 180 мм / 1,4 кВт (потужність 2,1 кВт)
-
Конфорка Ø 160 мм / 1,4 кВт (потужність 1,85 кВт)
Панель керування
-
Кнопка конфорки ззаду ліворуч (індикація конфорки)
-
Індикація таймера ліворуч ззаду від конфорки
-
Кнопка таймера (дисплей таймера)
-
Індикація таймера ззаду праворуч від конфорки
-
Кнопка конфорки ззаду праворуч (індикація конфорки)
-
Перемикач
-
Кнопка конфорки спереду ліворуч (індикація конфорки)
-
Індикація таймера спереду ліворуч від конфорки
-
Кнопка «Довести до кипіння» [Меню користувача]
-
Кнопка увімкнення/вимкнення [Кнопка блокування від дітей]
-
Індикація таймера спереду праворуч від конфорки
-
Кнопка конфорки спереду праворуч (індикація конфорки)
Пояснення щодо функцій сенсорних кнопок
Сенсорна кнопка/повзунок |
Опис |
---|---|
|
Увімкнення/вимкнення + блокування від дітей
|
|
Перемикач За допомогою перемикача можна:
|
|
Вибрати конфорки + дисплей
|
|
Таймер Таймер полегшує процес приготування, дозволяючи встановити час приготування для обраної конфорки. Після закінчення часу, встановленого на таймері, конфорка автоматично вимкнеться і подасть звуковий сигнал. Вимкніть звуковий сигнал, торкнувшись кнопки таймера, або ж через деякий час він вимкнеться автоматично. Таймер можна встановити незалежно для всіх конфорок. |
Хвилинний таймер Таймер зворотного відліку не під'єднаний до жодної з конфорок. Таймер зворотного відліку не вимикає конфорки. |
|
|
Функція автоматичного доведення до кипіння
|
Показники на дисплеї
Дисплей конфорки |
Опис |
---|---|
|
Рівень потужності: 1 = низький / 9 = високий. |
|
Підвищення потужності активне. |
|
Немає (належного) посуду на конфорці (символ виявлення посуду). |
|
Індикатор залишкового тепла: Варильну поверхню оснащено індикатором залишкового тепла для кожної конфорки, щоб користувач міг знати, яка з конфорок залишається гарячою після вимкнення. Хоча варильна поверхня вимкнена, індикатор залишатиметься увімкненим до охолодження конфорки. Не торкайтеся цих конфорок за увімкненого індикатора. Небезпечно! Є загроза отримання опіків. |
|
Увімкнено блокування доступу дітей. |
|
Функція автоматичного розігрівання активна. |
|
Функція підтримування температури їжі активна. |
|
Функція паузи активна. |
|
Поєднані Bridge Induction активні. |
Використання
Готування на індукційній варильній поверхні
Готування на індукційній варильній поверхні дуже швидке
Від самого початку вас здивує швидкість приготування їжі на індукційній варильній поверхні. Особливо швидко страви й рідина закипають за високої потужності. Краще не залишати посуд без нагляду, щоб уникнути збігання або повного википання рідини. Під час готування на індукційній варильній поверхні немає втрат тепла, а ручки не нагріваються.
Рівень потужності налаштовується автоматично
Під час готування на індукційній варильній поверхні використовується лише конфорка, на якій розташовано посуд. Якщо на велику конфорку поставити маленьку каструлю, рівень потужності буде налаштовано відповідно до діаметра посуду. Таким чином, потужність буде меншою, а для закипання вмісту посуду знадобиться більше часу.
-
Пісок може залишати подряпини, видалити які неможливо. Тому ставте на варильну поверхню тільки посуд із чистим дном і завжди підіймайте його, щоб перемістити.
-
Не використовуйте варильну поверхню як стільницю.
-
Завжди залишайте кришку на посуді під час приготування їжі, щоб уникнути даремного витрачання електроенергії.
Керування сенсорними кнопками та перемикачем
-
Якщо ви звикли до роботи з іншими елементами керування (поворотного типу), знадобиться деякий час, щоб звикнути до використання сенсорних елементів керування. Для максимальної ефективності помістіть кінчик вашого пальця на елемент керування.
-
Сенсорні кнопки реагують лише на легке натискання кінчиком пальця. Не торкайтесь елементів керування будь-якими іншими предметами.
-
Керування варильною поверхнею здійснюється за допомогою перемикача. Щоб збільшити або зменшити потужність, можна торкнутися вибраної частини перемикача або переміщати його.
-
Щоб встановити потужність конфорки, торкніться потрібного місця на перемикачі. Коли ви торкаєтеся перемикача, на дисплеї конфорки з'являється вибраний рівень потужності.
-
Вибрана частина перемикача буде повністю освітлена.
-
Не використовуйте сторонні предмети для керування перемикачем.
Принцип роботи індукційної варильної поверхні
Індукційна котушка (1) у варильній поверхні (2) утворює магнітне поле (3). Якщо на котушку поставити посуд із залізним дном (4), у його дні індукується струм.
Легкість
Електронні елементи керування точні та прості у використанні. Зокрема, у режимі найменшої потужності можна розтопити шоколад прямо в каструлі або приготувати інгредієнти, які зазвичай готуються на водяній бані.
Швидкість
Завдяки високим рівням потужності індукційної варильної поверхні продукти дуже легко довести до кипіння.
Чистота
Варильну поверхню легко чистити. Оскільки конфорки не нагріваються сильніше за посуд, залишки їжі не пристають до скла.
Безпека
Нагрівання відбувається в самому посуді. Скляна поверхня не нагрівається сильніше за посуд. Це означає, що температура конфорки залишається значно нижчою, ніж, наприклад, у керамічних варильних поверхонь.
Якщо прибрати посуд, конфорка швидко охолоне.
Розподіл потужності конфорок
Залежно від моделі варильної поверхні конфорки можуть впливати одна на одну при роботі. Якщо одночасно увімкнено кілька конфорок, доступна потужність розподіляється між ними автоматично.
Якщо досягнуто максимальної потужність при настроюванні кількох рівнів приготування, налаштування потужності однієї або кількох конфорок буде автоматично знижено до максимально можливого рівня. Про це свідчитиме миготіння відповідного елемента керування.
Шуми під час готування на індукційній варильній поверхні
-
Клацання
Цей звук може з’явитися за низьких рівнів потужності або автоматичного визначення посуду.
-
Звуки, які видає посуд
Посуд може дещо шуміти під час приготування. Це спричиняється подаванням енергії від варильної поверхні до посуду. За високої потужності це звичайне явище для деякого посуду. Це не призведе до пошкодження посуду або варильної поверхні.
-
Звуки, які видає вентилятор
Щоб подовжити строк експлуатації та збільшити ефективність роботи електронних компонентів, прилад оснащено вентиляторами. Під час активного використання приладу вмикається вентилятор, щоб охолодити виріб; при цьому лунає дзижчання. Вентилятор продовжує роботу протягом кількох хвилин після вимкнення варильної поверхні.
Посуд для приготування їжі на індукційній варильній поверхні
Приготування їжі на індукційній варильній поверхні вимагає використання посуду особливої якості.
Посуд, який раніше використовувався для приготування їжі на газовій плиті, не підходить для використання на індукційній варильній поверхні.
Використовуйте лише посуд, що підходить для приготування їжі на електричних та індукційних варильних поверхнях, дно якого:
-
товсте (не менше 2,25 мм);
-
пласке.
Ви можете самостійно перевірити за допомогою магніту, чи підходить посуд для використання. Посуд підходить, якщо магніт притягується до його дна належним чином.
Підходить |
Не підходить |
---|---|
Спеціальний, з нержавіючої сталі |
Кераміка та глина |
Клас індукції |
Нержавіюча сталь |
Міцний емальований |
Порцеляна |
Емальований чавунний |
Мідь |
Пластик |
|
Алюміній |
Зверніть увагу!
Будьте обережні з посудом з емальованої тонколистової сталі.
-
Емаль може тріснути (емаль відколюється від сталі), якщо ввімкнути режим високої потужності варильної поверхні, а в посуді бракуватиме вологи;
-
Дно посуду може деформуватися через, наприклад, надмірне нагрівання;
-
Повільно нагрівайте емальований посуд.
Ніколи не використовуйте посуд із деформованим дном. Опукле дно або дно із заглибленням може заважати функціонуванню захисту від перегрівання, тому прилад може нагрітися занадто сильно. Це може призвести до утворення тріщин на скляній поверхні, а також спричинити плавлення дна посуду. Гарантія не поширюється на пошкодження внаслідок використання непридатного посуду або википання рідини.
Діаметр каструлі
Конфорки |
Мінімальний діаметр дна посуду |
---|---|
ø 250 |
ø 110 |
ø 210 |
ø 110 |
ø 180 |
ø 90 |
ø 160 |
ø 90 |
190 x 210 |
ø 110 |
Bridge Induction |
ø 230 |
Найкращі результати забезпечуються при використанні посуду того ж діаметру, що й конфорка. Якщо посуд замалий, конфорка не працюватиме.
Скороварки
Індукційна варильна поверхня ідеально підходить для скороварок. Конфорка реагує дуже швидко, що дає змогу за короткий час досягти потрібного рівня тиску в скороварці. Щойно ви вимкнете конфорку, процес приготування припиниться.
Автоматичне виявлення каструлі
Конфорка автоматично розпізнає, коли на неї буде поміщено відповідний посуд. Дисплей конфорки засвітиться.
Можна встановити рівень потужності.
-
Якщо на конфорці немає (відповідної) каструлі, під час встановлення рівня потужності з'являється символ виявлення каструлі. Символ зникає, коли на конфорку ставиться відповідний посуд.
-
Якщо під час готування зняти каструлю з конфорки, з'являється символ виявлення каструлі. Конфорка вимикається. Символ зникає, коли ви ставите каструлю назад. Конфорка знову вмикається з попередньо встановленим рівнем потужності.
Налаштування приготування
Оскільки вибір режиму залежить від розміру й матеріалу посуду, а також об’єму та складу продуктів у ньому, дані в таблиці нижче наводяться виключно як рекомендації.
Рівень потужності |
Призначення |
---|---|
Використовуйте рівень 1–3, щоб: |
|
Використовуйте рівень 4-6, щоб: |
|
Використовуйте рівні 7 і 8, щоб: |
|
Використовуйте рівень 9, щоб: |
|
Використовуйте режим підсилення для таких операцій: |
|
Використання таймера
-
Як хвилинний таймер (таймер зворотного відліку), після закінчення встановленого часу пролунає звуковий сигнал.
-
Хвилинний таймер можна встановити максимум на 99 хвилин.
-
Хвилинний таймер можна використовувати незалежно від того, чи працює плита.
-
Хвилинний таймер можна вимкнути або відрегулювати, лише коли плита увімкнена.
-
Натисніть кнопку таймера, щоб зупинити звуковий сигнал.
-
-
Як таймер приготування, таймер підключається до активної конфорки. Після закінчення встановленого часу конфорка автоматично вимкнеться і пролунає звуковий сигнал.
-
Таймер приготування можна встановити для кожної активної конфорки максимум на 99 хвилин.
-
Натисніть кнопку таймера, щоб зупинити звуковий сигнал.
-
Конфорки Bridge Induction
-
Дві індукційні мостові конфорки Bridge Induction можна об'єднати. У результаті ви отримаєте одну велику конфорку, яку можна використовувати, наприклад, для грилювання чи приготування риби на одному рівні потужності. Посуд має бути достатньо великим, аби покривати центри ближньої й дальньої конфорки (щонайменше 22 см).
Автоматичне виявлення каструлі
Ця індукційна варильна поверхня оснащена функцією автоматичного розпізнавання посуду. Коли на конфорку ставиться каструля, автоматично загоряється відповідний елемент керування, а конфорка переходить у режим очікування.
Коли на дисплеї з'являється символ виявлення посуду:
-
ви поставили посуд не на ту конфорку;
-
посуд, який використовується, не підходить для індукційної печі;
-
посуд замалий або стоїть не по центру конфорки.
-
Конфорка не працюватиме, якщо на ній немає відповідного посуду.
-
Налаштування потужності
Конфорки мають 9 налаштувань і положення прискореного нагрівання (b). Після ввімкнення конфорки ви можете вибрати потрібну конфорку протягом 5 секунд. Відрегулюйте потужність, торкаючись перемикача. Перший дотик встановлює рівень потужності відповідно до тієї частини перемикача, якої ви торкнулися. Налаштування рівня потужності змінюється, коли ви проводите пальцем по перемикачу.
Рівень збільшується, коли ви пересуваєте перемикач праворуч. Рівень зменшується, коли ви пересуваєте перемикач ліворуч. Якщо ви прибираєте палець з перемикача, конфорка починає працювати на встановленому рівні.
Підсилений рівень
Функцію підсилення можна використовувати для приготування їжі на найвищому рівні потужності протягом короткого часу (макс. 5 хвилин). Після завершення максимального часу прискорення потужність зменшується до рівня 9.
Функція збереження їжі теплою
Використовуйте цю функцію, щоб підтримувати їжу теплою одразу після приготування (приблизно до 70 °C).
-
Це дозволить уникнути переливання рідини та пригоряння на дні каструлі.
-
Цю функцію можна запустити незалежно на всіх конфорках.
-
Коли каструля знімається з конфорки, функція «Підтримання тепла» залишається активною протягом приблизно 10 хвилин. Максимальна тривалість функції «Підтримання тепла» становить 2 години.
Функція автоматичного нагрівання
Ця функція нагріває конфорку на рівні 9, щоб швидко довести її до необхідної температури. Через заданий проміжок часу рівень потужності повертається до встановленого значення. Ця функція працює на рівнях потужності від 1 до 8.
Рівень потужності |
Час нагрівання (у секундах) |
---|---|
1 |
48 |
2 |
144 |
3 |
230 |
4 |
312 |
5 |
408 |
6 |
120 |
7 |
168 |
8 |
216 |
Функція автоматичного доведення до кипіння
Ця функція автоматично доводить воду до кипіння. Після досягнення точки кипіння обрана конфорка стандартно перемикається на рівень потужності 5 для економії енергії. Під час використання цієї функції ви можете будь-коли змінити це налаштування за допомогою перемикача.
Увага!
-
Використовуйте каструлю з прісною водою, температура якої не перевищує 40 °C.
-
Під час кипіння в каструлі не повинно бути ніяких інгредієнтів, таких як сіль або їжа.
-
Рівень води в каструлі має бути від 3 до 6 см.
-
Процес попереднього кип'ятіння можна проводити з кришкою або без неї.
-
Доливання води під час автоматичної функції «Кип'ятіння» знижує точність приготування.
Використання
Для досягнення найкращих результатів покладіть кінчик пальця на кнопку або перемикач. Тиснути на них не потрібно. Сенсорні кнопки реагують лише на легке натискання кінчиком пальця. Не використовуйте інші предмети для керування.
Кожне натискання кнопки або перемикача супроводжується звуковим сигналом.
Початок підготовки
-
Торкніться й утримуйте кнопку ввімкнення/вимкнення, поки не почуєте звуковий сигнал.
-
На всіх дисплеях конфорок відображається «0», що означає, що індукційна плита перейшла в режим очікування.
Якщо плита не використовується протягом 25 секунд, вона автоматично вимикається.
-
-
Розташуйте відповідний посуд на конфорці.
-
Перевірте, чи дно каструлі та поверхня конфорки чисті й сухі.
Якщо крапка не блимає, конфорка вибирається й можна встановити потужність.
-
-
Конфорка автоматично розпізнає каструлю. Щоб вибрати іншу конфорку, торкніться кнопки потрібної конфорки або поставте другу каструлю на конфорку.
-
Пролунає один звуковий сигнал.
-
Приблизно на 3 секунди яскраво засвітиться «0» обраної конфорки.
-
-
Протягом 3 секунд встановіть рівень потужності, торкаючись перемикача.
-
Конфорка починає працювати з вибраною потужністю.
-
Встановлюйте більший або менший рівень перемикачем.
-
Через 5 секунд перемикач вимкнеться.
-
Використання рівня підсилення
Ви можете використовувати функцію прискореного готування, щоб готувати протягом макс. 5 хвилин на найвищому рівні готування.
-
Доторкніться до перемикача і пересуньте його до кінця праворуч.
-
На дисплеї з'явиться «b».
-
Після максимального дозволеного часу потужність буде знижено до рівня 9.
-
Завершення готування
-
Щоб вимкнути конфорку, торкніться її кнопки.
-
Вимкніть індукційну варильну поверхню, торкнувшись кнопки вмикання/вимикання.
Символ H з'явиться на дисплеї конфорки, занадто гарячої, щоб її торкатися. Символ зникає, коли поверхня охолоджується до безпечної температури. Гарячу конфорку за потреби також можна використати, щоб нагріти інший посуд. Це заощадить електроенергію.
Запуск функції автоматичного нагрівання
-
Увімкніть варильну поверхню й розмістіть відповідний посуд на конфорці.
-
Торкніться кнопки потрібної конфорки.
-
Натисніть і утримуйте перемикач принаймні 3 секунди на потрібному рівні (від 1 до 8).
-
На дисплеї почне блимати позначка «A», що почергово замінюватиметься вибраним рівнем потужності. Коли час підігрівання завершиться, потужність конфорки автоматично перемкнеться на вибрану потужність, яка відображатиметься на дисплеї.
-
-
Щоб вимкнути функцію автоматичного нагрівання, виберіть конфорку і торкніться перемикача.
Увімкнення функції зберігання тепла
-
Увімкніть варильну поверхню й розмістіть відповідний посуд на конфорці.
-
Торкніться кнопки потрібної конфорки.
-
Торкніться перемикача і пересуньте його до кінця ліворуч між рівнем 0 і 1, щоб вибрати функцію зберігання тепла.
-
На дисплеї з'явиться символ «u» (символ підтримування температури їжі). Функцію підтримування температури їжі активовано.
-
-
Встановіть рівень потужності на «0», щоб вимкнути функцію зберігання тепла.
Запуск автоматичної функції «Доведення до кипіння»
-
Увімкніть варильну поверхню й розмістіть відповідний посуд на конфорці.
-
Торкніться кнопки потрібної конфорки.
-
Функція автоматичного доведення до кипіння працює лише з конфорками діаметром 210 мм!
-
-
Натисніть кнопку «Доведення до кипіння», щоб запустити функцію «Доведення до кипіння»
-
Загоряється індикатор «C». Функцію «Доведення до кипіння» вибрано.
-
-
Встановіть рівень потужності на «0», щоб вимкнути функцію доведення до кипіння.
Активування індукційної мостової конфорки Bridge Induction
Дві індукційні мостові конфорки Bridge Induction можна об'єднати. У результаті ви отримаєте одну велику конфорку, яку можна використовувати, наприклад, для грилювання чи приготування риби на одному рівні потужності. Посуд має бути достатньо великим, аби покривати центри ближньої й дальньої конфорки (щонайменше 22 см).
Таке підключення можна здійснити, якщо плита розпізнає посуд на обох конфорках. Якщо ви хочете використовувати дві окремі каструлі, поставте одну каструлю на передню конфорку і встановіть рівень потужності. Потім поставте другу каструлю на задню конфорку і встановіть рівень потужності для задньої конфорки.
-
Одночасно торкніться кнопок лівої або правої конфорки.
-
На дисплеї дальньої конфорки відобразиться позначка поєднання. Вона вказує, що дві конфорки об'єднано.
-
-
Перемикачем встановіть бажану потужність для двох підключених конфорок.
-
Щоб пізніше змінити потужність конфорки підключеної конфорки, спочатку торкніться кнопки передньої конфорки.
Роз'єднання індукційних мостових конфорок Bridge Induction
-
Одночасно торкніться кнопок підключених конфорок.
-
Позначка поєднання зникне з дисплея дальньої конфорки.
-
Керування таймером
Використання хвилинного таймера (таймера зворотного відліку)
Таймер зворотного відліку не під'єднаний до жодної з конфорок. Таймер зворотного відліку не вимикає конфорки.
Варильну поверхню ввімкнено, потужність не вибрано для жодної з конфорок.
-
Торкніться кнопки таймера, щоб увімкнути таймер зворотного відліку часу.
-
На дисплеї таймера з’явиться «00».
-
-
Перемикачем встановіть бажаний час (від 0 до 99 хвилин).
-
Проведіть зліва направо, щоб встановити час. Якщо ви швидко проведете пальцем зліва направо і піднімете палець на кінці регулятора, час продовжить збільшуватися. Щоб зменшити час, проведіть справа наліво.
-
Відлік часу починається одразу після його налаштування.
-
На дисплеї таймера відображається залишок часу.
-
Остання хвилина відображатиметься в секундах.
-
Коли налаштований час спливає, таймер починає блимати, а також лунає звуковий сигнал.
-
-
Натисніть кнопку таймера, щоб зупинити звуковий сигнал.
-
Звуковий сигнал автоматично вимикається через 2 хвилини (встановлюється в меню користувача U7).
-
-
Торкніться кнопки таймера, а потім торкніться перемикача в положенні «0», щоб вимкнути хвилинний таймер до закінчення часу.
Використання таймера приготування з функцією вимкнення
Таймер готування впливає на роботу конфорок. Після завершення налаштованого часу конфорки автоматично вимикаються.
Варильну поверхню ввімкнено, вибрано потужність щонайменше для однієї конфорки.
-
Торкніться кнопки потрібної конфорки.
-
Торкніться кнопки таймера.
-
Символ активного таймера готування яскраво загориться.
-
-
Перемикачем встановіть бажаний час (від 0 до 99 хвилин).
-
Проведіть зліва направо, щоб встановити час. Якщо ви швидко проведете пальцем зліва направо і піднімете палець на кінці регулятора, час продовжить збільшуватися. Щоб зменшити час, проведіть справа наліво.
-
Якщо ви хочете встановити час, менший за 10 хвилин, торкніться кнопки таймера ще раз.
-
Після закінчення встановленого часу вибрана конфорка автоматично вимкнеться.
-
Коли налаштований час спливає, таймер починає блимати, а також лунає звуковий сигнал.
-
-
Натисніть кнопку таймера, щоб зупинити звуковий сигнал.
-
Звуковий сигнал автоматично вимикається через 2 хвилини (встановлюється в меню користувача U7).
-
Таймер готування можна налаштувати для всіх конфорок. На дисплеї завжди відображатиметься час конфорки з найкоротшим часом, що залишився.
Зміна попередньо налаштованого часу приготування
Під час роботи в будь-який час можна змінити час приготування.
-
Торкніться кнопки конфорки, щоб вибрати конфорку, для якої ви хочете налаштувати таймер.
-
Конфорку, підключену до таймера, позначено символом таймера над дисплеєм конфорки.
-
-
Торкніться кнопки таймера.
-
Перемикачем змініть час.
Перевірка часу приготування, що залишився
-
Торкніться кнопки конфорки, для якої ви хочете переглянути час, що залишився.
-
Конфорка, підключена до таймера приготування, символом таймера, який миготить, поруч з індикацією конфорки.
-
Таймер відображатиме залишок часу вибраної конфорки.
-
Впродовж останньої хвилини часу, що залишився, на дисплеї буде відображатися час, що залишився, у секундах.
-
Вимкнення таймера приготування
Якщо потрібно вимкнути таймер приготування до завершення попередньо налаштованого часу, зробіть наступне:
-
Торкніться кнопки конфорки, для якої ви хочете вимкнути таймер приготування.
-
Конфорка, підключена до таймера приготування, символом таймера, який миготить, поруч з індикацією конфорки.
-
-
Перемикачем встановіть час на «0».
-
Символ таймера припиняє яскраво світитися.
-
Призупинення готування
-
Увімкніть варильну поверхню.
-
Натискайте будь-яку з кнопок конфорки 3 секунди.
-
На всіх дисплеях відобразиться символ паузи.
-
Роботу плити призупинено.
-
-
Натискайте будь-яку з кнопок конфорки 3 секунди, щоб вимкнути паузу.
-
Символ паузи зникне з усіх дисплеїв.
-
Блокування від дітей
Індукційна варильна поверхня має функцію блокування від дітей, за допомогою якої можна заблокувати прилад. Це запобігає випадковому ввімкненню конфорок.
Можна також вибрати функцію «Автоматичне блокування від дітей». Тоді після вимкнення варильна поверхня автоматично переходить у режим блокування від дітей. Це можна налаштувати в меню користувача (U8).
-
Торкніться кнопки ввімкнення/вимкнення й утримуйте її приблизно протягом 3 секунд.
-
Налаштування варильної поверхні заблоковано.
-
-
Щоб розблокувати варильну поверхню, натисніть кнопку увімкнення/вимкнення ще раз і утримуйте її протягом 3 секунд.
Панель керування
-
Кнопка конфорки ззаду ліворуч (індикація конфорки)
-
Індикація таймера ліворуч ззаду від конфорки
-
Кнопка таймера (дисплей таймера)
-
Індикація таймера ззаду праворуч від конфорки
-
Кнопка конфорки ззаду праворуч (індикація конфорки)
-
Перемикач
-
Кнопка конфорки спереду ліворуч (індикація конфорки)
-
Індикація таймера спереду ліворуч від конфорки
-
Кнопка «Довести до кипіння» [Меню користувача]
-
Кнопка увімкнення/вимкнення [Кнопка блокування від дітей]
-
Індикація таймера спереду праворуч від конфорки
-
Кнопка конфорки спереду праворуч (індикація конфорки)
Чищення
Енергетичне маркування
Інформація для споживача й випробувальної організації
Інформацію про ваш продукт можна знайти на сайті www.asko.com, де також міститься посилання на Європейську базу даних для маркування щодо енергоспоживання (EPREL). Або відвідайте сайт цієї бази даних, що знаходиться за адресою https://eprel.ec.europa.eu.
Декларація відповідності
Цим ми заявляємо, що наша продукція задовольняє вимогам чинних Європейських директив, розпоряджень і правил, а також вимогам, наведеним у зазначених стандартах.
Утилізація приладу та пакування
Під час виготовлення цього приладу використовувались екологічно безпечні матеріали. Цей прилад потрібно утилізувати відповідним чином після завершення терміну експлуатації. Щоб дізнатися, як це зробити, зверніться в місцеві органи влади.
Переробляти як електричні відходи!
Меню користувача
Меню користувача варильної поверхні дозволяє налаштовувати потрібні сигнали. Це стосується як звукових (тон і гучність), так і візуальних сигналів.
Налаштування обмежувача потужності (U0) повинен виконувати тільки зареєстрований і кваліфікований монтажник.
-
Торкніться й утримуйте кнопку ввімкнення/вимкнення, поки не почуєте звуковий сигнал.
-
Натисніть і утримуйте кнопку увімкнення/вимкнення знову 3 секунди.
-
Індикатор функції «Доведення до кипіння» блимає.
-
-
Натисніть і утримуйте кнопку «Доведення до кипіння».
-
Потім торкніться кнопки кожної конфорки за годинниковою стрілкою (починайте з кнопки ближньої лівої конфорки).
-
Відпустіть кнопку «Доведення до кипіння».
-
На дисплеї конфорки зліва ззаду буде блимати «U» по черзі з «0».
-
Значення конфігурації відображається на дисплеї ближньої лівої конфорки.
-
-
Торкніться кнопки дальньої лівої конфорки й виберіть правильний номер коду меню (див. таблицю).
-
Торкніться передньої лівої кнопки конфорки і виберіть правильне значення (див. таблицю).
-
Підтвердьте налаштування; торкніться й утримуйте кнопку ввімкнення/вимкнення, поки не почуєте звуковий сигнал.
Код меню |
Опис |
Значення конфігурації |
---|---|---|
U0 |
Обмежувач потужності (див. розділ «Встановлення») |
Мін. 2800 Вт / макс. 7400 Вт (за замовчуванням) |
U2 |
Гучність звуку натискання кнопок |
0 - 1 - 2 - 3 |
U3 |
Гучність попереджувального сигналу |
0 - 1 - 2 - 3 |
U4 |
Яскравість дисплея |
Макс. 0 - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 Мін. |
U5 |
Анімація зворотного відліку (ввімкнено чи вимкнено) |
0 - 1 |
U6 |
Виявлення наявної каструлі (увімкнено або вимкнено) |
0 - 1 |
U7 |
Звуковий сигнал таймера зворотного відліку |
0 -1 - 2 |
U8 |
Автоматичне блокування від дітей |
0 - 1 |
Технічне обслуговування
Очищення скляної поверхні
Після кожного використання зачекайте, доки склокерамічна поверхня охолоне, і очистьте її. Інакше забруднення, що залишилися, пригорять до гарячої поверхні, коли ви готуватимете наступного разу.
Для регулярного догляду за склокерамічною поверхнею використовуйте спеціальні продукти, які утворюють на поверхні захисну плівку, що запобігає прилипанню бруду.
Перед кожним використанням варильної поверхні витирайте з неї та з дна посуду пил і будь-які інші забруднення, що можуть подряпати склокерамічну поверхню.
Металеві мочалки, жорсткі губки й абразивні порошки можуть подряпати поверхню. Пошкодити поверхню можуть також агресивні засоби для чищення у вигляді аерозолів і непридатні рідкі миючі засоби. |
У разі використання агресивних або абразивних миючих засобів чи посуду з шорстким або пошкодженим дном можуть стиратися символи та позначки.
Для видалення незначних забруднень скористайтеся вологою м’якою тканиною. Потім витріть поверхню насухо.
Плями від води видаляйте слабким розчином оцту. Однак не застосовуйте цей метод для протирання рамки (наявна тільки в деяких моделях), оскільки вона може втратити свій блиск. Не використовуйте агресивні аерозолі та засоби для видалення накипу.
Для видалення стійкого бруду використовуйте спеціальні засоби для склокерамічних поверхонь. Дотримуйтесь інструкцій виробника. Закінчивши чищення, ретельно видаляйте залишки миючих засобів, оскільки при нагріванні конфорки вони можуть пошкодити склокерамічну поверхню.
Видаляйте застарілі та пригорілі залишки скребком. Щоб не травмуватися, будьте обережні під час його використання.
Одразу видаляйте скребком цукор і продукти харчування зі значним його вмістом, навіть якщо прилад ще гарячий, оскільки цукор може спричинити серйозні пошкодження склокерамічної поверхні.
Скребок не входить до комплектації приладу. |
Використовуйте скребок, тільки якщо бруд не вдається видалити вологою тканиною або спеціальними миючими засобами для склокерамічних поверхонь.
Тримайте скребок під правильним кутом (від 45° до 60°). Обережно притискайте його до скла та, видаляючи бруд, оминайте області символів і позначок. Стежте, щоб пластикова ручка скребка (у деяких моделях) не стикалася з гарячою конфоркою.
Порада!
Перш ніж почати чищення, активуйте блокування від дітей.
Щоденне чищення
-
Хоча залишки їжі не пристають до скла, усе одно рекомендується чистити варильну поверхню відразу після використання.
-
Для щоденного очищення найкраще підійде серветка, змочена м’яким засобом для чищення.
-
Протирайте досуха паперовою серветкою або сухим кухонним рушником.
Стійкі плями
-
Стійкі плями можна видалити за допомогою м’якого засобу для чищення, як-от рідини для миття посуду.
-
Плями від води й вапняний наліт видаляють за допомогою спеціального оцту.
-
Сліди від металу (спричинені ковзанням посуду) видаляти складно. Для цього існують спеціальні засоби.
-
Щоб видалити залишки їжі, скористайтеся пристосуванням для чищення скла. Залишки розплавленого пластика й цукру також найзручніше видаляти за допомогою інструмента для чищення скла.
Зверніть увагу!
-
Ніколи не використовуйте абразивні засоби для чищення. Вони залишають подряпини, у яких може накопичуватися бруд і вапняний накип.
-
Ніколи не використовуйте гострі предмети, як-от дротяна губка чи абразивні засоби.
Зверніть увагу!
Додаткові інструкції з очищення й технічного обслуговування можна переглянути на вебсайті!
Пошук і усунення несправностей
Загальні
Якщо ви помітили тріщину на скляній поверхні (навіть невелику), негайно вимкніть варильну поверхню й від’єднайте її від електроживлення (вийміть штепсельну вилку з розетки).
Після цього зверніться у відділ обслуговування.
Таблиця усунення несправностей і помилок
Якщо варильна поверхня працює неналежним чином, це не завжди означає, що вона несправна. Перевірте пункти, зазначені в таблиці нижче, або відвідайте наш вебсайт, щоб отримати додаткову інформацію.
Ознака |
Можлива причина |
Спосіб усунення |
---|---|---|
Індукційні конфорки |
||
Під час першого ввімкнення варильної поверхні на дисплеях відображаються символи. |
Це стандартний процес налаштування. |
Звичайне функціонування. |
Вентилятор продовжує роботу протягом кількох хвилин після вимкнення варильної поверхні. |
Варильна поверхня охолоджується. |
Звичайне функціонування. |
Під час кількох перших разів використання варильної поверхні помітний незвичний запах. |
Новий пристрій прогрівається. |
Це нормальне явище. Запах зникне після кількох використань. Провітріть кухню. |
Під час приготування їжі посуд створює шум. |
Це спричиняється подаванням енергії від варильної поверхні до посуду. |
Це звичайне явище для деякого посуду, особливо за високої потужності. Воно не призведе до пошкодження посуду або варильної поверхні. |
Конфорку ввімкнуто, але дисплей продовжує блимати. |
Каструля, яку ви використовуєте, не підходить для індукційного приготування або має занадто малий діаметр. |
Використайте придатний посуд (див. розділ «Посуд»). |
Конфорка раптово припиняє роботу, і лунає сигнал. |
Попередньо встановлений час минув. |
Вимкніть сигнал, натиснувши кнопку таймера. |
Конфорка не працює, а на дисплеї нічого не відображається. |
Немає електропостачання через пошкодження шнура живлення або неправильне підключення. |
Перевірте запобіжники або перемикач підключення до електромережі (якщо немає штепселя). |
Er47 або Er400 з’являється на дисплеї. |
Прилад підключено неналежним чином. |
Перевірте підключення до електромережі. |
На дисплеї відображається «Er03». |
Панель керування забруднена або на ній є вода. |
Очистьте панель керування. |
На дисплеї відображається «E2». |
На конфорці нагрівався пустий посуд. |
Зачекайте, поки конфорка охолоне, або наповніть посуд продуктами. |
E5 або E6 з’являється на дисплеї. |
Напруга в електромережі занадто висока. |
Підключіть прилад згідно з характеристиками в паспортній табличці й інструкціями. |
На дисплеї з’явиться позначка E8. |
Неналежна циркуляція повітря. |
Переконайтеся, що вентиляційні отвори під варильною поверхнею відкриті. |
Інші коди помилок. |
Зверніться до центру обслуговування. |
Встановлення
Якщо шнур живлення пошкоджено, для уникнення небезпечних ситуацій його можуть замінювати лише компанія-виробник, фахівець її сервісної організації або кваліфіковані належним чином фахівці.
Безпека
Компанія-виробник не несе відповідальності за жодну шкоду, спричинену нехтуванням інструкціями з техніки безпеки й відповідними попередженнями.
-
Під’єднання цього приладу може виконувати виключно зареєстрована монтажна організація.
-
Перевірте прилад на наявність пошкоджень, що могли виникнути внаслідок транспортування. Не під’єднуйте прилад, якщо він пошкоджений.
-
Стіни та робоча поверхня навколо приладу мають витримувати дію тепла до температури щонайменше 105 °C.
-
Встановлюйте варильну поверхню виключно на пласкій робочій поверхні.
-
Повітря має відводитися відповідно до вимог місцевих нормативних документів.
Підключення до електромережі
-
Цей прилад необхідно заземлити.
-
Електричне з’єднання слід виконувати згідно з вимогами державних та місцевих нормативних документів.
-
Перед установленням переконайтеся, що технічні характеристики (напруга й частота) відповідають характеристикам місцевої електромережі (напруга та частота), а засоби підключення приладу сумісні з нею.
-
Напруга, частота, потужність та країна, для якої призначено прилад, указані на його паспортній табличці.
-
Для приладів класу I слід перевірити, чи наявна будинкова електрична мережа має належні характеристики заземлення.
-
Настінна розетка та штепсель мають завжди залишатися в зоні безпосереднього доступу.
-
Якщо стаціонарний прилад не має шнура живлення та штепселя (або інших засобів для відключення від мережі живлення) з розмиканням контактів на всіх полюсах, які забезпечують повне відключення за умов перенапруги категорії III, засоби для відключення мають бути передбачені у фіксованій проводці згідно з правилами монтажу електроустановок. Це також стосується приладів зі шнуром живлення та штепселем, якщо після встановлення приладу доступ до штепселя відсутній. Використання багатополюсного вимикача з відстанню між контактами не менше як 3 мм, установленого на фіксованій проводці, задовольнить цю вимогу.
-
З'єднувальний кабель має вільно звисати, не проходячи безпосередньо через шухляду.
-
Для підключення використовуйте схвалений тип кабелю, площа поперечного перерізу якого відповідає характеристикам приладу. Зовнішнє покриття кабелю має бути виконане з гуми (бажано типу H05V2V2 або H07V2V2).
-
Перед підключенням приладу переконайтеся, що напруга, зазначена на паспортній табличці, відповідає напрузі вашої електромережі.
-
Під час підключення слід враховувати силу струму та характеристики запобіжників.
-
Прилад не слід підключати до мережі за допомогою адаптера з кількома розетками або подовжувача, адже в такому разі неможливо гарантувати безпечну експлуатацію.
-
Після встановлення приладу всі його частини, які проводять електричний струм, та ізольовані елементи мають бути захищені від можливого контакту з ними.
Ігнорування вимог інструкції зі встановлення щодо необхідності використання під час монтажу гвинтів або затискачів може призвести до ураження електричним струмом.
Обслуговування
-
Перед виконанням будь-яких ремонтних робіт від’єднайте прилад від електромережі.
-
Несправні деталі слід замінювати виключно оригінальними деталями. Гарантія відповідності вимогам безпеки поширюється компанією-виробником виключно на оригінальні деталі.
Підготовка до встановлення
Вільний простір навколо приладу
A (>mm) = 650 |
B (>mm) = 900 |
C (>mm) = 450 |
D (>mm) = 50 |
Доступність
Вентиляційні отвори в кухонній тумбі
Для нормальної роботи електронних компонентів в індукційній варильній поверхні потрібна достатня циркуляція повітря.
Нижня шафа без духовки
-
У задній стінці шафи має бути отвір висотою не менше 140 мм по всій ширині шафи.
-
Між нижнім кінцем приладу та перегородкою має бути прозір щонайменше 20 мм. Необхідно забезпечити достатню вентиляцію з тильного боку.
Плита оснащена вентилятором, розташованим у нижній частині. Якщо під стільницею є шухляда, не використовуйте її для зберігання дрібних предметів або паперу, оскільки вони можуть бути втягнуті вентилятором і пошкодити вентилятор та систему охолодження. Крім того, не використовуйте шухляду для зберігання алюмінієвої фольги, легкозаймистих речовин або рідин (наприклад, спреїв). Тримайте такі речовини подалі від плити. Небезпека вибуху! Між вмістом шухляди та впускними отворами вентилятора має бути відстань не менше 20 мм.
Кухонна тумба з духовкою
-
Під індукційною плитою встановлюйте тільки духовки з охолоджувальним вентилятором. Перед встановленням духової шафи необхідно зняти задню стінку кухонної шафи в зоні отвору для встановлення. Крім того, на передній стінці по всій ширині шафи має бути отвір щонайменше 6 мм.
-
У разі встановлення під індукційною варильною поверхнею інших приладів ми не гарантуємо, що вони працюватимуть належним чином.
* Для оптимальної роботи варильної поверхні рекомендується залишати вентиляційний проміжок ≥6 мм.
** Для кращої вентиляції плити спереду між шафою та проміжною полицею рекомендується залишити прозір 20 мм.
Вбудована
Габарити приладу
A (mm) |
B (mm) |
C (mm) |
D (mm) |
|
HI26xxx |
595-600 |
520-526 |
50 |
54 |
HI28xxx |
795-800 |
520-526 |
50 |
54 |
Виріз на робочій поверхні
A (mm) |
B (mm) |
C (mm) |
D (mm) |
E (mm) |
|
HI26xxx |
560-562 |
Мін. 600 |
490-492 |
Мін. 40 |
Мін. 60 |
HI28xxx |
750-752 |
Мін. 600 |
490-492 |
Мін. 40 |
Мін. 60 |
Виріз у стільниці (врівень)
A1 (mm) |
A2 (mm) |
B (mm) |
C1 (mm) |
C2 (mm) |
D (mm) |
E (mm) |
|
HI26xxx |
604 |
560-562 |
Мін. 600 |
524 |
490-492 |
Мін. 40 |
Мін. 60 |
HI28xxx |
804 |
750-752 |
Мін. 600 |
524 |
490-492 |
Мін. 40 |
Мін. 60 |
Ущільнююча стрічка
Підключення до електромережі
Визначення характеристик наявного підключення до електромережі
-
Перевірте напругу. Перш ніж підключати прилад, переконайтеся, що напруга, зазначена на паспортній табличці, відповідає напрузі вашої електромережі. Напругу вашої електромережі (220–240 В між клемами L і N) має перевірити спеціаліст за допомогою належного вимірювального пристрою.
-
Перевірте напругу, як зазначено на схемах нижче.
2 фази, 1 нульовий провід |
1 фаза, 1 нульовий провід |
---|---|
|
|
Схема підключення
Див. схеми електричних підключень у нижній частині приладу.
-
Відкрийте кришку клемної коробки підключення.
-
Проведіть шнур живлення через компенсатор натягу (фіксатор), який запобігає витягненню шнура.
Під’єднайте проводи залежно від типу пристрою.
-
Виконайте необхідні з'єднання між клемами за допомогою клемних перемичок, що входять до комплекту поставки.
Прикінцеві мости постачаються окремо.
Розташуйте індукційну варильну поверхню у підготованому отворі.
Обмеження потужності
Налаштування обмеження потужності повинно здійснюватися лише зареєстрованим кваліфікованим фахівцем з монтажу. Уважно ознайомтеся з правилами техніки безпеки й інструкціями з монтажу.
Варильна поверхня оснащена обмежувачем потужності. Якщо загальна потужність робочих конфорок перевищує максимальну доступну потужність споживання, потужність автоматично зменшується. Спочатку блимає дисплей конфорки, потужність якої зменшується; потім рівень автоматично знижується до найвищої доступної потужності споживання.
На заводі обмежувач встановлений на (2x) 3700, Вт (7400 Вт загалом) але є можливість знизити це значення до мінімум (2x) 1400 Вт (2800 Вт загалом) (з кроком 100 Вт).
Конфігурування обмежувача потужності
-
Відкрийте меню користувача і виберіть U0 (див. розділ «Меню користувача»).
-
Торкніться перемикача ліворуч, щоб зменшити наявну потужність, і праворуч, щоб збільшити її.
Під’єднання та перевірка
-
Підключіть прилад до електромережі (із заземленням). Номінальна напруга і частота, необхідні для роботи приладу, вказані на заводській табличці/етикетці з основною інформацією.
-
Перевірте, чи належним чином працює прилад.
-
У разі встановлення врівень зі стільницею панель необхідно ущільнити (див. розділ «Встановлення врівень зі стільницею»).
Зняття вбудованого приладу
Від’єднайте прилад від електромережі та вентиляційного каналу. За допомогою спеціального знаряддя зніміть силіконове ущільнення по краях панелі. Вийміть прилад, піднявши його спіднизу.
Не намагайтеся зняти прилад, беручи його згори!
Зауваження щодо захисту довкілля
Утилізація приладу та пакування
Під час виготовлення цього приладу використовувались екологічно безпечні матеріали. Цей прилад потрібно утилізувати відповідним чином після завершення терміну експлуатації. Щоб дізнатися, як це зробити, зверніться в місцеві органи влади.
Упаковка приладу придатна для переробки. Для повторного використання придатні такі матеріали:
-
картон;
-
поліетиленова плівка (PE);
-
полістирол, що не містить хлорфторвуглеводнів (жорсткий спінений полістирол).
Ці матеріали необхідно належним чином утилізувати відповідно до офіційних правил.
Нанесений на продукт символ перекресленого смітника вказує, що побутові електроприлади потрібно утилізувати окремо. Це означає, що після завершення терміну експлуатації прилад не можна утилізувати разом зі звичайними побутовими відходами. Його потрібно віднести в спеціальний муніципальний центр, який займається роздільним збором відходів, або передати спеціалісту, який надає відповідні послуги.
Роздільний збір побутових приладів допомагає уникнути потенційного негативного впливу на навколишнє середовище та здоров’я людей, якого може завдати неправильна утилізація. Також це дає змогу повторно використати матеріали, з яких виготовлено прилад, що значно заощаджує енергію та природні ресурси.
Зверніть увагу!
Зверніть увагу! Не викидайте ушкоджену склокерамічну панель в сміттєвий бак для скла, віднесіть її в місцевий центр з утилізації відходів.
Примітки
Ми зберігаємо за собою право вносити зміни.
Ідентифікаційна картка приладу розташована в нижній частині приладу.
Приклейте ідентифікаційну картку приладу тут.